Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная

  • The lagest option:
  • 4 gasten
  • 2 bedden
  • 2 slaapkamers

Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная Kiev is op 4 km afstand van het Standbeeld van Bohdan Chmelnitski gelegen en biedt een wellnesscentrum. Dit appartement biedt uitzicht op het meer en garandeert de veiligheid van de gasten met een kluis.

Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een badmuts en handdoeken in deze accommodatie.

Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная is tevens voorzien van een complete keuken.

Het appartement bevindt zich in de wijk Obolonskyj, op 10 minuten rjden weg van de Andrejevski Afdaling. De Sint-Michaëlkathedraal bevindt zich 4,1 km verwijderd van Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная, terwijl Moscow Bridge busstation een paar momenten van het pand ligt. Als u in de accommodatie verblijft, krijgt u toegang tot een zandstrand op 200 meter hier vandaan. Het appartement is op 6 km afstand van Kiev treinstation opgericht.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная Kiev
Nikira Apartment 56 Оболонская Набережная
Mobiele prijsaanbieding

Nikira Apartment 56 Оболонская Набережная

8.9
Fantastisch 71 beoordelingen
250 m van de accommodatie
USD 60 USD 54
per nacht
Nikira Apartment 286 Оболонская Набережная
Mobiele prijsaanbieding

Nikira Apartment 286 Оболонская Набережная

8.8
Fantastisch 91 beoordelingen
421 m van de accommodatie
USD 45 USD 41
per nacht
Nikira Apartment 539 Оболонская Набережная
Mobiele prijsaanbieding

Nikira Apartment 539 Оболонская Набережная

9.3
Schitterend 95 beoordelingen
440 m van de accommodatie
USD 92 USD 83
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Igor Sikorsky Kyiv
    15 km

    Treinstations

    Kyiv-Petrivka Train Station
    1,9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum
    • Kanoën
    • Wandelen
    • Golfbaan
    • Visserij

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • 24-uursreceptie
    • Versneld in- en uitchecken
    • Geldwisselkantoor
    • Kapper
    • Roomservice
    • Huishouding
    • Winkels/ Commerciële diensten

    Eten

    • Bar/ lounge
    • Picknickplaats/ Tafels

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Kinderspeelruimte
    • Kiderclub
    • Speelzaal

    Recreatie

    • Strandtoegang
    • Karaoke
    • Nachtclub
    • Tuin
    • Spa en wellnesscentrum

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit strand Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная gelegen?
      Dit strand Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная is in de wijk Obolonskyj gesitueerd, op 3 km afstand van Posjtova plosjtsja.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная?
      Populaire plekken in de buurt van Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная zijn onder andere het Monument Vriendschap van de Naties, Posjtova plosjtsja, het Trukhaniv-eiland.
    • Hoeveel kost het om bij dit strand Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная te verblijven?
      Een overnachting in dit strand Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная kost $50.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit strand Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная?
      Restaurants in de buurt van dit strand Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная zijn onder andere SushiYa en Star Burger restaurants, gelegen op ongeveer 16 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit strand Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная?
      Dit strand Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een vaatwasser.
    • Welke vrijetijdsmogelijkheden zijn er in dit strand Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная?
      Dit strand Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная biedt karaoke en een nachtclub om het plezier van de gasten te vergroten.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Igor Sikorsky Kyiv
    15 km

    Treinstations

    Kyiv-Petrivka Train Station
    1,9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Nikira Apartment 162 Оболонская Набережная Kiev

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten